Leczenie stanów zapalnych stawów Orthokine   -   Terapie komórkami macierzystymi   -   Terapia osoczem bogatopłytkowym   -   Implanty zatoki stępu (kończyna dolna)

Witamy na naszej stronie

        Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń narządu ruchu w trybie chirurgii jednego dnia. Nasi lekarze podczas spotkania z Państwem zaproponują rozwiązanie problemów zdrowotnych. Zapewniamy Państwu bezpieczne i oparte na aktualnej wiedzy sposoby leczenia. Dysponujemy nowoczesnym blokiem operacyjnym i oddziałem szpitalnym, w którym przeprowadzane są zabiegi chirurgiczne i ortopedyczne.

        W Szpitalu Jednodniowym mamy możliwości kompleksowej opieki nad pacjentem. Zapewniamy doświadczoną kadrę lekarzy specjalistów: chirurgów ogólnych, ortopedów, anestezjologów i pielęgniarską. Współpracujemy z oddziałem fizjoterapii i rehabilitacji, co ułatwia szybkie leczenie pooperacyjne pod nadzorem lekarza ,który wykonał zabieg i lekarza rehabilitacji.

        Zakres leczenia operacyjnego zostaje określony przez wybranego przez Państwa lekarza w czasie wizyty kwalifikacyjnej, którą należy umówić telefonicznie, korzystając z rejestracji ogólnej:

690-270-346
e-mail: ortopedica.kielce@gmail.com


lub bezpośrednio z lekarzem - numery telefonów są podane przy nazwiskach lekarzy.

        Od 01.10.2018 roku w szpitalu jednodniowym wykonujemy zabiegi operacyjne w oparciu o umowę z NFZ w zakresie chirurgii ogółnej i ortopedii traumatologii.